kerk_001.jpg

Binnenkort

  • zo 20 okt. (15:00 - 16:00)
    Zondagsschool
  • di 22 okt. (20:00 - 22:00)
    Huwelijkstoerusting
  • wo 30 okt. (14:30 - 16:15)
    De heer Jobse Hudson Tailor Stichting
  • di 05 nov. (20:00 - 22:00)
    Huwelijkstoerusting
  • zo 17 nov. (09:30 - )
    H. Avondmaal
  • di 19 nov. (20:00 - 22:00)
    Huwelijkstoerusting
  • za 23 nov. (09:00 - 10:00)
    Doopzitting
  • wo 27 nov. (14:30 - 16:15)
    de heer J.W.N. van Dooijeweert
  • wo 18 dec. (16:00 - 19:30)
    Kerstbijeenkomst met broodmaaltijd
  • wo 29 jan. (14:30 - 16:15)
    Ds. W. Harinck
  • wo 19 feb. (08:00 - 17:00)
    Shaare Zedek mevr. v.d. Berg
  • wo 25 mrt. (14:30 - 16:15)
    Israël en de Joodse godsdienst dhr. G. Kranendonk
  • Crèche

    Tijdens de zondagmorgendienst (en soms ook bij middagdiensten) is er in de zalen van de kerk gelegenheid om kinderen te brengen, zodat beide ouders de dienst kunnen bijwonen.

    De organisatie berust bij Joanne Dekker-Kaashoek en Marina Noorland-Vos. 
    Heeft u vragen? Neem dan gerust contact op met: 

    Joanne Dekker, tel.: 06-20384414, bij vragen over het rooster of  

    Marina Noorland, tel.: 079-2000160, bij vragen over het speelgoed.

    Oppasrooster

    Wijzigingen/onjuistheden graag doorgeven aan Joanne Dekker. 

     

     

    13 okt.:

    Ochtend

    0-2

    Miranda Weerheim

    Iris van der Spek

    Lizz de Jong

    Julia Berghout

     

    2+

    Aline van Eijk

    Daan van der Spek

    Hanna Büdgen

    Marleen van der Spek

    13 okt.:

    Middag

     

    0-2

    Evelien van Es

    Ilse Baartman

    Imke van Heeringen

    Louisa ‘t Hart

     

    2+

    Dieke Heijboer

    Sietske Snoep

    Maria Hoogendoorn

    Jeftha Bregman

    20 okt.:

    0-2

    Annelies Oudijk

    Joëlle van der Lee

    Alisa Gjema

    Emma Stark

     

    2+

    Sandra van Dam

    Ilse Oosterom

    Esther Jouvenaz

    Jason van der Lee

     

    27 okt.:

     

    0-2

    Christine Poppe

    Nadine de Peinder

    Mary-Ann van Wageningen

    Madeleine Rijksen

     

    2+

    Gerlieke Zwemer

    Louise Oosterom

    David van Eijk

    Marlou Opschoor

    3 nov.:

     

    0-2

    Cora Opschoor

    Monica van Veen

    Laureen Weerheim

    Tivania Oudijk

     

    2+

    Henrike Noorland

    Gerdien Oudijk

    Thijs van Olst

    Blessing Kosogo

     

    14 apr.:

     

    0-2

    Henrieke Veldhuijzen

    Willemarte de Vos

    Elza van der Lee

    Maria Hoogendoorn

     

    2+

    Sandra van Dam

    Martine van der Spek

    Marlou Opschoor

    21 apr.:

     

    0-2

    Evelien van Es

    Gerdien Oudijk

    Ilse Oosterom

    Esther Jouvenaz

     

    2+

    Mathilde Dros

    Annely van Berkel

    Louisa ‘t Hart

    22 apr.:

     

    0-2

    Marina Noorland

    Catelijn Scheele

    Laureen Weerheim

    Emma Stark

     

    2+

    Linda Paul

    Femke Bregman

    Jason van der Lee

    28 apr.:

    0-2

    Annelies Oudijk

    Monica van Veen

    Emmy van der Lee

    Lizz de Jong

     

    2+

    Lianne den Hollander

    Mary-Ann van Wageningen

    Jeftha Bregman

    Contact WebMaster